Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Dystrybutor przekładni falowych - aktualną ofertę sprawdzisz na ultrarobotics.pl.

Szerokie zastosowanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych wytwórców.

Oferta Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Positec

Działająca od przeszło dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych prądu stałego, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, jak również przekładni falowych i planetarnych produkowanych z najwyższej klasy surowców przez renomowanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się rewelacyjną solidnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są wykorzystywane między innymi w produkcji obrabiarek, wyposażenia medycznego czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), narażeniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, a także przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C.

Polska firma Ultra Robotics oferuje także produkty Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp i Bodine Electric Company.

Nasza siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]