Garść porad dotyczących długich kolczyków

Zamów długie kolczyki.

Stylowa biżuteria znakomicie podkreśla prawdziwy urok każdej kobiety i sprawdza się w różnych sytuacjach – pasuje na wielkie bale, do pracy bądź romantyczną randkę we dwoje. Jak dobrać długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – wyszczuplają twarz oraz szyje

Długie kolczyki pasują do różnych typów urody – mogą je nosić kobiety o okrągłej twarzy, jak również te z wyraźnie uwydatnionymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od rezultatu, jaki chcemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki o długości minimum 2 cm znakomicie wysmuklają szyję i wyszczuplają twarz, a specjalne ku temu predyspozycje mają wzory kolczyków o pociągłym i wąskim kształcie, np. w formie listków bądź rurek. Modne są również wiszące kolczyki w formie subtelnych łańcuszków, które rewelacyjnie prezentują się na uszach i są subtelnym akcentem, który nie dominuje stylizacji. Dzięki właściwej biżuterii całe ciało staje się optycznie wyszczuplone i nabiera wrażenia lekkości. Długie kolczyki mogą też mieć kształt kół – takie wzory nie wysmuklają szyi, ani nie uwydatniają zarysu twarzy, skorzystają z nich zatem kobiety, którym zależy na uzyskaniu delikatnego tonu stylizacji.

Na jakie okazje wypada założyć długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień i od święta. Będą wspaniałym dopełnieniem wieczorowej sukni, założonej na przykład na bal sylwestrowy, wesele albo bal maturalny. Wyraziste srebrne kolczyki z lazurowymi cyrkoniami zaakcentują niebieską barwę oczu, a pozłacane pałeczki będą świetnie harmonizować z innymi elementami złotej biżuterii. Każdego dnia można z kolei nosić długie kolczyki srebrne w formie liści – są niezobowiązujące i idealnie uwypuklają charakter casualowych stylizacji. Na romantycznej randce najlepiej sprawdzą się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których niesamowity blask z pewnością urzeknie partnera. Wspaniałą propozycją na biżuterię na spotkanie służbowe są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to symbol ponadczasowej elegancji.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]