Kolczyki kwiatuszki – nie tylko dla dziewczynek

Chcesz zamówić kolczyki kwiatuszki? Sprawdź https://www.bizutik.pl/kolczyki/kwiatki.

Od wieków jednym z ulubionych motywów wykorzystywanych przez złotników są kwiaty oraz ogólnie przyroda. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest naprawdę mnóstwo. Pośród głównych z nich wspomnieć należy bezapelacyjnie duże zróżnicowanie tego typu wzorów, które sprawia, iż biżuterię z kwiatami zakładają zarówno przez kilkuletnie dzieci, jak i dorosłe kobiety. Nie powinniśmy zapominać także o przyciągającym wzrok designie, którym częstokroć wyróżniają się kolczyki kwiatki tudzież pozostała biżuteria inspirowana florystycznymi wzorami – albowiem ona wspaniale pasuje zarówno do stylizacji casualowych, jak i luksusowych, wieczorowych sukienek. Jak jednak dopasować kolczyki kwiatki, by najlepiej się prezentowały?

Kolczyki kwiatki – dobrze dobierz je do danej kreacji

Kolczyki kwiatuszki mogą być naprawdę porywającym uzupełnieniem każdego stroju – niejednokrotnie stają się wręcz najbardziej wyrazistym jej akcentem. By tak się jednak stało, trzeba je odpowiednio dobrać do konkretnej stylizacji. Jeśli chodzi o kreacje wieczorowe lub te ubierane na formalne spotkania, najlepszym wyborem do nich okażą się niewątpliwie kolczyki kwiatki inkrustowane kryształkami Swarovskiego albo kamieniami szlachetnymi. Przy mniej uroczystych, casualowych stylizacjach dobrze natomiast będą wyglądać kolczyki emaliowane. Zwróćmy także uwagę na sposób ich zapięcia – kolczyki inspirowanych wyglądem roślin zwykle mają sztyfty. Kolejną kategorię stanowią kolczyki wytwarzane z dotąd sporadycznie wykorzystywanych w branży jubilerskiej surowców, takich jak tworzywa sztuczne, drewno czy ceramika.

Nie tylko kolczyki kwiatki. Pozostałe wzory florystyczne

Pozostając w dalszym ciągu w tematyce kolczyków kwiatuszków, nie można nie zaznaczyć, że kwiaty to nie jedyny motyw florystyczny, który podbił serca złotników i ich klientów. Znacznym popytem cieszą się też wzory bazowane na sylwetce pędów i liści. Nieco mniej rozpowszechnione – jakkolwiek możemy natknąć się na nie u jubilerów – to kolczyki z motywami owoców bądź pełnych roślinnych sylwetek.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]