Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

W tym miejscu kupisz kolczyki

Jednymi z najczęściej nabywanych przez kobiety akcesoriów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okoliczność – bardzo uroczystą i mniej oficjalną. Przekonajmy się co sprawia, że są tak popularne i gdzie możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych fasonach. Najczęściej kupowane są subtelne wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, jak również wytworne. Równie często kupowane są wiszące akcesoria, które pięknie podkreślają szyję. Mogą być okraszone drogocennymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co często występuje w przypadku biżuterii z metali nieszlachetnych. Dobierając kolczyki popatrzmy na próbę oraz sposób ich produkcji – najbardziej niebanalne wykonano techniką oksydowania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze olśniewające

Srebrne kolczyki należy dobrze pielęgnować i systematycznie usuwać śniedź, żeby stale wyglądały perfekcyjnie. Powinno się przecierać je co jakiś czas suchą gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne preparaty nabłyszczające, a nieużywane kolczyki trzymać w szczelnych woreczkach. Nie stosujmy natomiast babcinych metod czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy ocet. Takie środki mocno rysują elastyczną fakturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór kolczyków jest niewątpliwie w e-sklepach, które zapewniają ekspresowe doręczenie i atrakcyjne wyprzedaże. Ponadto zakupy internetowe to niebywały komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane Polki.