Kiedy warto zgłosić się do polskiego psychologa w UK?

Znajdź polskiego psychologa w UK na miarę Twoich potrzeb na psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy z chęcią zaczęli wyjeżdżać na Wyspy. Aktualnie powodu Brexitu zjawisko emigracyjne wyhamowało, jednak ciągle nie brak osób skorych do pracy lub rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może stwarzać szereg kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego udać?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz mająca z tym związek rozłąka z rodziną, a także zatrudnienie w obcym kraju, mogą generować mnóstwo problemów, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Rozłąka z rodziną często powoduje bardzo duży stres. Ponadto nieraz pojawiają się też kłopoty ze znalezieniem etatu czy integracją ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który do tej pory jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub nasilenia zachowań agresywnych. Nad odruchami tego rodzaju bardzo ciężko jest zapanować bez pomocy psychologa. W związku z tym nie trzeba bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie sesji zostaną powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , z której zwolnić może jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać swoich problemów oraz słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja odbywa się w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie powinna się bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Nasza siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339