Szukasz ciekawych miejsc w Małopolsce? Zajrzyj na ten portal

Kliknij tutaj po więcej informacji o atrakcjach turystycznych w Małopolsce.

Pomimo, że Małopolska to jedno z najmniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno turystom z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu dużo, zatem zdarza się, że ciężko odnaleźć się w potopie informacji o ciekawych zabytkach i planowanych eventach sportowych bądź kulturalnych w Małopolsce.

Portal dla zainteresowanych atrakcjami turystycznymi w Małopolsce – co tu odkryjesz?

By przedstawić przyszłym zwiedzającym atrakcje turystyczne tego województwa, przygotowano stronę visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu informacji nie tylko o znanych i nieznanych zabytkach oraz miejscach Małopolski, jak też o wystawach i wydarzeniach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych planowanych na jego terenie. Portal prowadzony jest w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże strona? Osoby planujące pobyt w Małopolsce o razu na głównej stronie zauważą mapkę, na której błyskawicznie odszukają zabytki i muzea, Centra Informacji Turystycznej oraz schroniska młodzieżowe, hotele i motele położone w różnych punktach Małopolski. Strona ułatwia zorganizowanie wizyty na południu Polski także pod względem logistycznym, oferując informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach pojazdów, jak i o dworcach kolejowych i lotniskach. Prócz tego dla osób, które z najrozmaitszych przyczyn nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, portal przygotował kilka wirtualnych spacerów prezentujące m.in. atrakcje narciarskie, piękno parków narodowych i krajobrazowych czy zamek na Wawelu.

Proste rozmówki i spis ambasad – istotne informacje dla przyjezdnych z zagranicy

Portal visitmalopolska.pl nie zaniedbuje również zagranicznych turystach, którzy ochoczo odwiedzają Kraków, Zakopane oraz mniejsze ciekawe miejscowości. Ciekawostki znajdujące się na portalu dostępne są więc w języku angielskim, ale również w między innymi w języku niemieckim, francuskim, rosyjskim i słowackim. Niezwykle pomocna dla obcokrajowców może być także podstrona Rozmówki, na której poznają ważne słowa i zwroty, które pomogą im dogadać się z Polakami w rozmaitych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w czasie podróży po naszym kraju. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu rejestr konsulatów i ambasad mających swoje siedziby w regionie Małopolski.

Nasza siedziba:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego