Chcesz studiować architekturę? Rozważ udział w kursie rysunku architektonicznego

Na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/ uzyskasz więcej szczegółów o kurs architektura.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo czynników – w głównej mierze fakt, że są to bardzo ciekawe studia oraz szansa na i wciągającej pracy po uzyskaniu dyplomu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się wiedzę dotyczącą najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest adresowany do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W czasie kursu przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący pomaga im stworzyć pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale też wskazówki profesjonalistów, które pozwolą przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Łodzi, Lublinie, Wrocławiu lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]