Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie używana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej oraz filmowej. Chcesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz obrabiać zdjęcia w programach graficznych, a także tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie uczniowie poznają funkcje programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak stosować maski i warstwy, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową poradą, wykonują korekty i wspierają w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych profesjonalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, animacją i filmem.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]