Tworzenie animacji i modeli w programie Blender 3D

Nie zwlekaj! Wybierz świetną ofertę kursu modelowania 3D w dobrej cenie.

Świat rysunku nieustająco przechodzi zmiany i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych metod na rzecz tworzenia swoich dzieł tylko cyfrowo. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko swobodę wykonywania dzieł 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie generuje obecnie wielkich wydatków – każdy może bowiem zainstalować program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który zarazem jest w pełni darmowy.

Kursy Blender 3D polecamy w jak najmniej licznych grupach

Korzystania z dowolnego oprogramowania można nauczyć się na własną rękę, niemniej jednak proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i często bywa bardzo męczący. Z tej przyczyny uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści przede wszystkim tym, którzy dopiero poznają Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź dodawanie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę projektów tworzonych przez uczestnika kursu doradzając, które elementy trzeba poprawić oraz proponując ku temu trafne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, by przebiegał on w małych grupach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów jak i hobbystów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie zdolnością pożądaną i docenianą przede wszystkim w świecie filmu, gier komputerowych i projektowania. Opanowanie programu Blender 3D otwiera więc masę nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne prace, które później można śmiało umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, że kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników takich warsztatów to po prostu hobbyści i artyści chcący rozwinąć swoje obecne umiejętności lub odkryć nowe drogi wyrażania siebie.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]