Automatyczna obsługa należności przy użyciu aplikacji Flobo

Uzupełnij swoje wiadomości o automatycznym księgowaniem faktur.

Biznesmeni cały czas szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a w tym samym czasie ograniczyć czas poświęcony na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez integrację z serwisem mass collect

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko dużych firm, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują około 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, niezmiernie przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie mają problemy z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich firmach przyda się Flobo – aplikacja do obsługi należności

Nie jesteś pewien czy robot Flobo to wartościowa usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zamówić tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje należności abonamentowe, zatem znakomicie zda egzamin w uczelniach niepublicznych bądź językowych, a więc tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się także hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]