Atuty nowoczesnych drzwi wewnętrznych drewnianych

Chcesz nabyć drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? Wejdź na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Idealnym rozwiązaniem projektowym, stosowanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w tradycyjnym tonie, są wciąż drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Opisujemy najistotniejsze cechy i alternatywę wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego warto wybrać drzwi wewnętrzne drewniane?

Drewno to organiczny surowiec, który odpowiednio pielęgnowany może przetrzymać w nienagannej kondycji nawet kilkadziesiąt lat, a użyty jako fragment aranżacji mieszkania powoduje, że staje się ono ciepłe i bardziej intymne. Obecna technologia pozwala bardzo dobrze dopasować parametry drewna z wymaganiami współczesnego konsumenta, co owocuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się gustownym designem i znaczną funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się odpowiednią izolacją cieplną i małym stopniem rozszerzalności – tzn. nie ulegają wykrzywieniu. Możliwość wykończenia ich wierzchniej strony każdym kolorem, lakierem lub bejcą powoduje, że tego rodzaju drzwi zauważymy w wnętrzach różnego typu – zarówno zaprojektowanych we współczesnym, skandynawskim stylu, jak i mieszkaniach utrzymanych w stylistyce retro. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z mahoniu, sosny oraz dębu, zabezpieczone lakierami wodnymi, wersje bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz mnóstwo innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i wyśmienicie wyglądają przez wiele lat.

Szyby fazowane i witrażowe – drzwi drewniane na wymiar

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Pragniesz założyć w swoim domu albo sali konferencyjnej firmy skrzydła drzwiowe o nieszablonowych rozmiarach lub niekonwencjonalnym formacie? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada powierzyć to zadanie wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które oferują bezpłatny pomiar, konsultacje techniczne, a także opcję wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym daje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do indywidualnych zamierzeń klienta i przykładowo wykończyć je szybami – m.in. szkłem bezpiecznym, ornamentowym czy wypukłym, co bez wątpienia zwiększa ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być również zaopatrzone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]