Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Sprawdź, gdzie kupić balon na wino.

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Balon do wina – nietuzinkowy upominek

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nietypowy prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół baniak na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom do wina bez trudu przewieziesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]