Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Więcej szczegółów o butelkach do piwa w hurcie.

Produkcja artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że większością rynku towarów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to również sektor, w którym rewelacyjnie radzą sobie małe firmy, o ile trafią do klienta ze swoim ekologicznym, niszowym lub pysznym produktem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zapakowane tak, żeby wyrób dłużej pozostał świeży, a zatem najlepiej w szklane słoiczki i butelki. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że poddać je recyklingowi.

Hurtowe zamówienie butelek i słoików – dlaczego warto?

Jasne jest, iż oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do klienta indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak np. dżemy, oliwę czy piwo kraftowe, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, ale ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy. Kupno słoików oraz butelek w hurcie jest więc dla niego zarówno formą redukcji kosztów, ponieważ zamawiając opakowania na palety przeważnie można oczekiwać znacznego rabatu od hurtownika, ale także oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań szklanych znacznie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u lokalnego dostawcy butelek oraz słoików. Tym sposobem też dostanie je dużo szybciej.

Co dostaniemy w asortymencie dostawcy opakowań ze szkła?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i pojemności słoje oraz butelki szklane idealne do przechowywania wina, piwa bądź soków. Dostarczane są one do nabywcy na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od kubatury opakowań – po 800, 1700, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Firmy dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą także odebrać nabyty towar bezpośrednio z magazynu sprzedającego. Razem z butelkami bądź słoikami w hurcie można też zamówić odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]