Celebrytki – biżuteria gwiazd dostępna dla wszystkich kobiet

Sprawdź, gdzie zamówić celebrytkę, wejdź na www.bizutik.pl.

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów i materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, iż każda pani łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można oczekiwać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek i piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – złota, srebra, a także srebra powleczonego złotem, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują kapitałem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie ozdobą – najczęściej niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to kółeczko pełne albo z dziurką, gwiazdka, serduszko, symbol nieskończoności, słonik i żyletka. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem buntu i nieprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]