Duża ładowność i bezpieczeństwo – box dachowy

Jeśli potrzebujesz boxa dachowego, powinieneś odwiedzić ten adres.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca transport znacznej liczby bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku jest dostępnych mnóstwo typów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele bazowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, a także belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, zniszczenia czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Oczywiśćie, typ bagażnika musi być dobrany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – paski transportowe i centralny zamek

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo paski transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają sporą ładowność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo wygodne. Niektóre boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Transport bagażu na dachu samochodu to bardzo praktyczne rozwiązanie, które stosuje szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują zwłaszcza osoby aktywnie spędzające wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria turystyczne, których ze względu na wymiary nie umieścimy w środku samochodu.

Nasza siedziba:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]