Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Jeśli potrzebujesz etykiet na wódkę, powinieneś odwiedzić ten adres.

Tradycja dawania prezentów na różnorodne okazje praktykowana jest od tysiącleci i od samego jej źródła jednym z najchętniej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać butelki na imieniny, osiemnastkę bądź ślub. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni goście przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przyjazd

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale również coraz częściej Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem na koniec imprezy. Taki podarunek jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale taka butelka z alkoholem może także przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę weselną, na których można ulokować informację o dniu i miejscu wesela, imionach nowożeńców bądź słowa podziękowania. Etykiety na butelki można kupić w różnorodnych kolorach oraz wzorach, dlatego bez trudu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni kupującego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber i inne napoje wyskokowe można użyć nie tylko podczas ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź imprezie imieninowej.

Udekoruj własne trunki kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym napisem można oznaczać butelki z domowej piwniczki. Jeżeli robisz swoje wina, soki bądź nalewki, a później dzielisz się nimi z rodziną lub znajomymi przy przeróżnych okazjach, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwykłej butelki. Dodatkowo flaszki można również oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]