Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Renault części Kraków. Więcej szczegółów na france-car.com.pl.

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Masz już wymarzony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, podwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu skarżą się posiadacze Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasza siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]