Gdzie wykorzystuje się blachy trapezowe?

Chcesz zamówić trapez na dach? Odwiedź tę stronę.

Blachy trapezowe dachowe tworzą odporne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być używane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Blachy trapezowe – niedrogie a jednocześnie odporne pokrycie

Nazwa blach trapezowych czerpie od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montażu jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Materiał jest ceniony też z uwagi na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej formie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką wytrzymałość na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można użyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa rewelacyjnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na obiektach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być także używana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych okoliczności nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie także bezbłędnie prezentować się jako wykończenie hal magazynowych, wiat lub obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe dachowe dachową warto zamawiać bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż materiał jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę barw blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. orynnowanie dachu.

Nasza siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08