Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, nieodwołalnie odmieniła nasze kontakty z innymi ludźmi oraz bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają nieodzowność używania różnych środków, które mają ochraniać nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem złapania tego nowego wirusa. Idąc do przychodni czy urzędu, gdzie z reguły spotykamy większą gromadę ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa nosić na ustach oraz nosie ochronną maseczkę. Jak jednak postąpić, jeżeli z trudem nam się oddycha w zwykłej maseczce z tkaniny?

Maseczka wielorazowa w formie mini przyłbicy

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z bawełny są nieporęczne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem w czasie ich noszenia, mogą sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Zabezpiecza ona przed stycznością z patogenami identycznie jak maseczka chirurgiczna, tzn. kryje nos oraz usta, ale przy tym zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi atutami są solidność, wygoda oraz nieznaczna waga, która nie przekracza 10g. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być wykorzystywana wielokrotnie. Jej transparentną przysłonę po każdorazowym założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (nawet trzydzieści razy!) przy pomocy mydła.

Mini przyłbica – dla ludzi w podeszłym wieku i astmatyków

Taką maseczkę wielorazową zaleca się używać każdemu, kto dba o ochronę, jak również wygodę. Osoby powyżej 60 roku życia, cierpiące na astmę, starsze czy aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy muszą nosić maseczki ochronne podczas wykonywania pracy. Vitberg Mini Shield nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie przez parę godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Młodzież z całą pewnością doceni także to, że nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]