Na stole lub w dyspenserze – serwetki papierowe dla gastronomii

Kup serwetki gastronomiczne na https://verdeavis.pl/higiena/serwetki-obiadowe.html.

Serwetki papierowe to produkty higieniczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej stołówki, herbaciarni lub innego lokalu podającego żywność. Jakie typy serwetek są zazwyczaj używane? Co warto mieć na uwadze podczas zamawiania tego produktu?

Serwetki papierowe – zastosowanie

Papierowe serwetki są używane w różnego typu lokalach gastronomicznych – od restauracji, przez lodziarnie, uniwersyteckie i szkolne stołówki, sale bankietowe, kawiarnie, aż po puby. Te materiały higieniczne jednokrotnego użycia świetnie zastępują standardowe serwetki wyprodukowane z tkaniny, a jednocześnie pozwalają oszczędzić na wydatkach składowania i ich czyszczenia. Na rynku obecne są wszelkiego typu serwetki gastronomiczne – jednowarstwowe serwetki do dozowników stosowane w restauracjach samoobsługowych oraz grubsze 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie rozrywają się w trakcie używania, dzięki czemu bardzo dobrze wypełniają swoją funkcję.

Serwetki papierowe – jakie wybrać?

Potrzebujesz wyposażyć swój lokal w wytrzymałe serwetki papierowe? Rozważ zakup tych, które można dozować pojedynczo. Umożliwia to ograniczenie ilości wytwarzanych śmieci i osiągnięcie sporych oszczędności. Dużą popularnością cieszą się też dekoracyjne serwetki papierowe, dostępne w wielu kolorach – są one wytwarzane dla restauracji, w których nadzwyczaj ważne jest wywołanie najlepszego wrażenia. Na specjalną wzmiankę zasługują serwetki papierowe marki Tork, które wyróżniają się niebywałą absorpcją wilgoci i solidnością. Artykuły te można nabyć zarówno w wersji do tradycyjnych dozowników na stolik (poziomych i pionowych), jak i dyspenserów do zabudowy lub na ladę.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]