Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Chcesz zamówić shuttersy? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Urządzając wnętrza, na ogół nie poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. Najczęściej wybiera się klasyczne rozwiązanie, czyli firany oraz zasłony, które czasami łączone są dodatkowo z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno zyskujące sobie krąg sympatyków rozwiązanie – okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Shuttersy – nowość w europejskich domach

Główną właściwością shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych poruszają się, tym samym można bez trudu je ustawić pod różnymi kątami, zależnie od potrzeb mieszkańców. Producenci wykonują je z listw drewnianych, z płyt pilśniowych, jak również PCV. Shuttersy instaluje się zwłaszcza na oknach, niemniej jednak jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach garderoby. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie element okna, który w polskich domach widuje się w dalszym ciągu okazjonalnie, ale każdy z nas zapewne kojarzy je z telewizji lub kina, gdyż tego rodzaju okiennice są często używane na terenach z cieplejszym klimatem, czyli w krajach śródziemnomorskich i Afryce Południowej.

Dekoracyjne okiennice shutters pasują do różnych stylów aranżacyjnych

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko doskonale się prezentują, ale mają też pożyteczne funkcje. Dzięki nim można regulować wykorzystanie energii słonecznej: w upalne miesiące powstrzymywać nagrzewanie się pokojów, a zimą – zapobiegać stracie ciepłego powietrza. Shuttersy pasują do przeróżnych stylów wnętrz i można zainstalować je na większości okien. Wytwarza oraz montuje się je na zlecenie, co sprawia, iż są zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże nadają pomieszczeniom nadzwyczaj luksusowy wygląd, przez co wpływają na zwiększenie wartości nieruchomości. Należy także podkreślić, że kąt lameli okiennic wewnętrznych shutters jest regulowane bez wykorzystania linek, co rodzice ciekawskich dzieci lub właściciele psotnych psów i kotów, które zagmatwać sterczące sznurki, uznają z pewnością za dodatkowy plus.

Nasza siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]