Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Dowiedz się więcej o słoju z kranikiem na superbutelki.pl.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych trunków i deserów. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoiki mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że często jest on używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania kompotów, oranżad, soków oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]