Szukasz producenta drzwi drewnianych? Zleć ich wykonanie firmie Oknostol

Zobacz, gdzie kupić drzwi drewniane.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które szczyci się wieloletnią praktyką w produkcji różnego rodzaju modułów okien i drzwi drewnianych. Lata funkcjonowania na polskim rynku spowodowały, iż jego specjaliści gwarantują klientom najlepszą jakość obsługi klienta oraz sporządzanych produktów. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale też ich niezawodność, uzyskane za sprawą użycia podczas ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji i montażu modułów stolarki otworowej specjalistom przedsiębiorstwa przyświeca troska o zachowanie kilku ideałów: satysfakcji użytkownika, całkowitej wygody użytkowania produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, a także wysokiej jakości.

Oknostol – producent okien i drzwi z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien wyróżnia się wysoką dbałością o jakość swoich produktów. Produkowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to znakomite rozwiązanie dla wymagających konsumentów, którzy poszukują w pełni funkcjonalnych oraz wytrzymałych produktów. Gwarantują one domownikom wysoką wygodę – wydajnie chronią przed hałasem z zewnątrz i są świetną izolację cieplną, co jest istotne nie tylko zimą, ale również podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów – są one wyposażone w systemy antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich niepowtarzalny, przyciągający wzrok design. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są tylko z materiałów wysokiej jakości, toteż zachowują przez wiele lat zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – darmowe doradztwo

Ten oferujący drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję także w obszarze kontaktów z klientami. Wszyscy, którzy postanowili skorzystać z usług Oknostol otrzymują darmową konsultację przy doborze właściwego modelu drzwi oraz pobranie wymiarów na miejscu, dzięki któremu montaż drzwi odbędzie się bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich spersonalizowanym szkicem, znakomicie dostosowanych do konkretnej wizji. Tyczy się to nie tylko metoda wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale także ich formatu.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]