Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Skorzystaj z umiejętności jubilera Kraków. Zajrzyj tutaj.

Wraz z rozkwitem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy też nasze zwyczaje odnośnie dokonywania zakupów. Dziś bardzo często korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I choć w sieci można wyszukać nieomalże wszystko, nadal jest wiele produktów, które zaleca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria jest jedną z nich.

Czy powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Zakup platynowego pierścionka, naszyjnika bądź broszki łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Toteż, aby mieć pewność, że biżuteria spełni wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają takie postępowanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli mamy zamiar kupić obrączki ślubne bądź pierścionek zaręczynowy, możemy przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na dłoni. Jeżeli natomiast zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za luźny albo zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do stosownego wymiaru lub wykona nowy. Następną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z kompetentnej wskazówki jubilera. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, pokaże popularne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dopasować stosowny kruszec, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co teraz daje się na chrzest, imieniny czy ślub.

Sklep jubilerski – renowacja zepsutej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale również pełnią inne usługi. Naprawa zepsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeśli odpadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się naszyjnik, jubiler szybko i perfekcyjnie naprawi go w swoim zakładzie. Przerobi też obwód sygnetu, jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy obwód palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na wisiorku lub pierścionku datę, gratulacje, podziękowania albo inny znaczący dla nas cytat. Natomiast jeżeli chcemy sprezentować komuś unikalny upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na naszyjnik bądź pierścionek, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w mieszkaniu posiadamy zbędną lub zniszczoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Nasza siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]