Usługi dla każdego – zakupy z dostawą do domu

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak dobrej oferty zakupów spożywczych online!

Trudno jest uciec od nieodzowności wykonywania zakupów spożywczych. Bez szeregu przysmaków da się przeżyć, jednakże bez zdrowych warzyw i owoców jest raczej ciężko. Niestety nierzadko sytuacja zawodowa lub życiowa sprawia, że coś tak odprężającego jak sprawunki, może być czynnością uciążliwą. Wtedy z pomocą nadchodzi możliwość zamówienia zakupów spożywczych przez internet.

Kto zamawia zakupy spożywcze online?

Powszechny dostęp do internetu przyspieszył w ostatnich kilkunastu latach rozwój sprzedaży online w Polsce. W związku z bezustannie przekształcającym się rynkiem i potrzebami odbiorców, mnóstwo przedsiębiorstw stosujących przedtem tylko tradycyjne kanały sprzedaży, zaoferowało swój asortyment przez internet. W tę stronę skierował się także sektor spożywczy, który z reguły nieczęsto oferował zakupy z dostawą do kupującego. Od kilku lat z delikatesów online korzysta wiele rozmaitych grup odbiorców. To częstokroć osoby mające pod opieką schorowanych członków rodziny, opiekunowie niemowląt, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, co nie pozwala im zrealizować zakupów w porach umożliwiających zakupienie w markecie świeżych produktów, ale też osoby w podeszłym wieku, dla których codzienne wizyty nawet w osiedlowym sklepie mogą okazać się zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych online korzysta się także z czystej wygody – to niesamowita oszczędność czasu, który można poświęcić na sport albo spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – produkty od sprawdzonych polskich producentów

Zamawiając zakupy z dostawą do domu w krakowskim e-sklepie Skowronek możemy wybierać spośród setek zawsze świeżych produktów, nie tylko warzyw i owoców, ale również wędlin, ryb oraz mięs dostarczanych tylko przez solidnych oraz wypróbowanych polskich dostawców. Co więcej sklep oferuje chrupiące, polskie pieczywo wypiekane w piekarni popularnej nie tylko na Kazimierzu. Zamówienia składane w delikatesach online Skowronek są dostarczane pod wybrany adres w terminie 48h, a za zakupy powyżej określonej kwoty oferowana jest bezpłatna dostawa. Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą przy odbiorze.

Nasza siedziba:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]