Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Jeśli chcesz zamówić bransoletki z koralikami, zobacz tutaj.

Jeśli pragniemy mieć wyjątkowe bransoletki z koralików, najlepiej zrobić je w domu. Oczywiście możemy również nabyć je w butiku, jednakże nie będą już tak bardzo oryginalne. Warto posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ sprawdzają się na każdą okoliczność.

Bransoletki z koralikami – jak je wykonać?

Najbardziej przystępną techniką wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, dzięki której wykonamy okrągłe bransoletki. Przy wykorzystaniu zestawu do szycia i szydełka możemy skomponować unikatową biżuterię.Dodatkowo, w Inernecie jest wiele stron, na których możemy zobaczyć tutoriale pokazujące, jak własnoręcznie wykonywać bransoletki z koralikami.

Jak zrobić bransoletki z koralikami techniką Peyote?

Bardziej wymagającym sposobem umożliwiającym stworzenie falowanej bransoletki jest technika Peyote. Wymaga ona większego skupienia oraz dużej ilości wolnego czasu. Do wykonania bransoletki tym sposobem niezbędna będzie: igła, nici lub żyłka i koraliki.

Wzory bransoletek z koralikami

Istnieje bardzo duża liczba schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach zawierających przenikanie barw.
Dzisiaj powszechne są cyfrowe wzory bransoletek. Dzięki nim, robienie biżuterii jest znacznie szybsze i łatwiejsze.Jeśli jednak nie mamy czasu ani umiejętności, możemy znaleźć piękne bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z biżuterią.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]