Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Kup kapsułki Tchibo.

Technika parzenia kawa w kapsułkach została opracowana cztery dekady temu temu i powoli pozyskiwała sobie kolejnych zwolenników. Ten wygodny proces pozwala na przygotowanie napoju wysokiej jakości w niezwykle nieskomplikowany sposób – trzeba umieścić kawę w kapsułce w zasobniku w stosownym urządzeniu, napełnić w nim pojemnik z wodą i już po kilkunastu sekundach można delektować się aromatyczną kawą.

Kawy speciality z Etiopii i Brazylii – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Istnieje parę systemów takiego przygotowywania kawy. Ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo jest jednym z najszerzej rozpowszechnionych na świecie. Kapsułki Tchibo Cafissimo różnią się kształtem od innych, co przez narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w kawę u jednego dostawcy. Kwestia ta tyczyła się wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach oferowanych jest w sklepach – również w naszym kraju – wiele ich substytutów. Firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten stworzył linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, że pochodzi z jednego zbioru, uprawy i gatunku. Smak jej naparu jest charakterystyczny, bowiem stworzyło go sporo najrozmaitszych elementów, na przykład konkretna pogoda panująca w danym roku. Łączenie kaw single origin z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich niepowtarzalny nuty smak. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Nikaragui oraz Kolumbii (100% arabika), a także Angoli (100% robusta). W tych ziarnach mocno dostrzegalne są nuty kakaowe, czekoladowe i kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – smakowita każdego poranka

Urządzenia do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w domu, jak i w hotelach czy urzędach. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowany – na ogół zamyka się w przedziale 1,20-1,60 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli identyczny napój serwowany w kawiarniach w galerii bądź na stołówkach w biurze. Nowoczesny design oraz rozsądne ceny urządzeń na kapsułki powodują, iż z każdym rokiem częściej znajdują one miejsce w naszych kuchniach. Przy użyciu ich podamy koleżankom najwyższej jakości kawę podczas okazjonalnych spotkań, a zarazem sami będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy każdego dnia, bez zamartwiania o gigantyczne koszty. Jeżeli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy uprzednio czy będą nadawać się do posiadanego przez nas sprzętu.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]