Zawsze modne kolczyki z cyrkoniami

Dowiedz się więcej o kolczykach z cyrkoniami

Idealnym dodatkiem dla wytwornej pani są kolczyki z cyrkoniami. Te wyjątkowe ozdoby świetnie harmonizują się z kolczykami wykonanymi ze srebra. Zobaczmy zatem, w jaki sposób selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Nie masz pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne kryształki ozdobne, mające niepowtarzalne właściwości estetyczne. Mienią się w słońcu szykownym lśnieniem, są profesjonalnie polerowane oraz przezroczyste. Mogą doskonale imitować naturalne kryształy, wykorzystywane są zatem jako detal zdobniczy. Na rynku dostaniemy również zabarwione rodzaje cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych domieszek można otrzymać poniższe kolory: błękitny, bordowy, oliwkowy, brązowy. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji imienin lub na Gwiazdkę.

Wytrzymałe i piękne kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, przede wszystkim razem ze srebrem. Te mieniące się ozdoby są twarde i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych pierścionków, bransoletek, a także zawieszek. W jakich sklepach możemy zaopatrzyć się w biżuterię z cyrkoniami? Ogromny asortyment proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w rozmaitych rozmiarach i niskich cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wyśnioną i piękną biżuterię. Nabywcy często kupują klasyczne kolczyki, jak również te bogato upstrzone cyrkoniami.