Szukasz nowoczesnych pokryć dachowych? Sprawdź ofertę Regamet!

Potrzebujesz pokryć dachowych? Skieruj się na ten adres.

Stosowane przez dekady popularne dachówki ceramiczne czy betonowe znowu wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wykonane z blachy. Liczne plusy tych ostatnich przyczyniły się do tego, iż są one rekomendowanym rozwiązaniem nie tylko dla końcowego odbiorcy, ale także dla inwestorów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – dlaczego warto na nie postawić?

Blachodachówki królują na rynku produktów budowlanych z paru przyczyn. Po pierwsze są znacznie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji więźby dachoweji jednocześnie ułatwia przewóz i rozładunek tych elementów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich montaż jest nie tylko prosty, ale i szybszy w porównaniu do montażu dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich precyzyjne ustawienie zabiera zazwyczaj znacznie więcej godzin. Następną ważką zaletą pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do w zasadzie każdej, nawet niezmiernie skomplikowanej, konstrukcji dachu, bowiem blachodachówkę można bez problemu wyciąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych sprawdza się bardzo dobrze zarówno we współczesnym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starymi obiektami, tym bardziej, że bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżnia również większa szczelność. Na dodatek łatwo je wyczyścić. Właściwie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, natomiast w razie mocnych zabrudzeń jakiś preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – szeroki asortyment blachodachówek oraz paneli dachowych

Aby zamówić nowoczesne blachodachówki dobrej klasy nie musisz daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od trzydziestu lat działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się szeroki wybór blachodachówek, blach trapezowych oraz paneli dachowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach tego producenta, rozproszonych w obrębie 4 województw południowo-wschodniej Polski: świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego. REGAMET przede wszystkim pochwalić się produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, korozję, a także powstawanie porysowań. Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, więc nie licząc własnych produktów oferuje także akcesoria dachowe (np. folie dachowe czy obróbki blacharskie), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych uznanych producentów.

Nasza siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08