Obozy tenisowe

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą obozu tenisowego? Nie zwlekaj! Skieruj się na teniskrakow.pl.

Wakacje to czas, który możesz spędzić w domu, oglądając wszystkie seriale. Można również spędzić je aktywnie. Ciekawą opcją spędzenia wolnych miesięcy jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – ciekawie i w ruchu

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Zazwyczaj zajęcia odbywają się w 4-osobowych grupach po dwie godziny treningu każdego dnia. Poza tym, uczestnicy chodzą do Aqua Parku oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innych zabawach. Nie zabraknie też zwiedzania muzeów i lokalnych zabytków. Z kolei w czasie kilkugodzinnego rajdu można podziwiać lokalną faunę i florę.

Dokąd pojechać na obóz tenisowy?

To nieprawda, że najlepsze wakacje to wyjazdy za granicą. Aby przeżyć coś wyjątkowego nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie magicznie będzie w Beskidach. Właśnie w takich okolicach organizuje się najpopularniejsze obozy tenisowe.

Kto może pojechać na obóz tenisowy?

ten typ obozów kierowane są głównie do młodego pokolenia. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i mniejsze dzieci. Istnieją też oferty dla dorosłych.

Nasza siedziba:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]