Sklep dla koni – akcesoria do jazdy konnej na jedno kliknięcie

Tutaj znajdziesz więcej informacji o Kraków sklep jeździecki

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej przybierają na popularności, ponieważ oferują ciekawy wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z popularniejszych sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria jeździeckie – internetowy sklep dla koni

Sklep jeździecki online Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiego asortymentu szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kaski i toczki, kurtki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są też derki, siodła, owijki, ochraniacze, wędzidła, wodze, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – najwyższej jakości grzebienie, szczotki, a także specjalne preparaty.

Internetowy sklep dla koni – dlaczego warto skorzystać z jego oferty?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w ofercie także produkty wyspecjalizowane, które trudno jest dostać w tradycyjnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne pasze, elektrolity, suplementy i witaminy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy oraz odporność. W ofercie dostępne są też minerały i witaminy na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]