Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Lubisz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś aktywnym turystą, który docenia dobrze opracowane i bezpieczne eskapady pod okiem wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, które prowadzą na pasma górskie prawie każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do sympatyków turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają aktywne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w tego rodzaju wyprawach. Żeby partycypować w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia oraz świetna sprawność fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to oferta dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o szerokich umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w ciężkich sytuacjach. Firma angażuje profesjonalnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają specyfikę górskiego terenu, ale także chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Alpy, Himalaje czy na pasmo Pirin.

Nasza siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]