Jak wybrać kufry do motocykla

Jeśli chcesz kupić kufry Givi, kliknij tu.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś amatorem dalekich eskapad motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – pewno często musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to bezproblemowe. Co poniektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej wygodnych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motocykl. Ale jaki kufer na motocykl wybrać?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motor – wersje / Kufry do motocykla – odmiany / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież instaluje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje zalety. Kufry centralne są bardziej pojemne oraz stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo lub od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, wskutek tego zanim dokona się kupna, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i zakupić taki kufer, jaki najlepiej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba typy, a to pozwoli Ci przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego doboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, jakkolwiek też na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, jaka na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najważniejsze.

Nasza siedziba:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]