Myślisz o nowoczesnej aranżacji kuchni? Zamów designerski stół z litego drewna

Zamów stół dębowy nowoczesny.

Czy ustawiony w jadalni, w kuchni czy w wydzielonej dla niego powierzchni loftu, stół zawsze będzie stanowił kluczowy mebel w mieszkaniu. Zatem wybierając stół warto postawić nie tylko na jego efektowny design, ale także jego jakość.

Plusy wspólnego spożywania posiłków przy stole

W pokoju dziennym przebywamy przez najwięcej czasu i tam również z reguły się odprężamy, tymczasem to stół w jadalni jest rzeczywistym centralnym miejscem w każdej przestrzeni mieszkalnej. Momenty spędzone na wspólnych posiłkach z najbliższymi znacząco przyczyniają się do umocnienia więzi rodzinnych i przyjacielskich. Stół jednoczy, bo pozwala na bliskość dużej ilości osób na mikroprzestrzeni, co w efekcie wyzwala potrzebę komunikacji pomiędzy ludźmi. Wskazane jest zorganizować wnętrze tak, żeby uwzględnić w nim przestrzeń na ustawienie stołu z dala m.in. od głośnego telewizora. W takim układzie nie tylko powszednie posiłki, ale też imprezy świąteczne czy urodzinowe pomogą domownikom skupić się na tym co w danej momencie jest najważniejsze, a więc rozmowie z rodziną i ze znajomymi. Wiele badań pokazuje prócz tego, iż posiłek przy stole pomaga rozwinąć prawidłowe nawyki żywieniowe również u kilkulatków. Przy stole konsumujemy posiłki powoli i bez odczuwania stresu, na co korzystny wpływ ma, naturalnie, styczność z rodziną.

Nowoczesnego stołu do kuchni z drewna nie dostaniesz w sieciowych salonach meblowych

Stół do kuchni czy jadalni musi być wytrzymały. Będzie wszak każdego dnia wykorzystywany, częstokroć nie tylko w celu spożycia posiłku, ale również jako miejsce nauki, wykonania jakichś prac, które wymagają dużego płaskiego blatu czy ot tak do zabawy, przykładowo układania konstrukcji z klocków z maluchami i gry w warcaby bądź w gry planszowe. Nowoczesne designerskie stoły z litego drewna od cenionych projektantów wyróżniają się naturalnością surowców użytych do ich wyrobu (między innymi drewno orzechowe i dębowe), niepowtarzalnym wyglądem, a także nadzwyczajną wytrzymałością, których na próżno szukać w asortymencie meblowych sieciówek. Projektanci nowoczesnych stołów mają w swojej ofercie też stoły rozkładane, przydatne w czasie sporadycznych spotkań w dużej gromadzie bliskich. Decydując się na zamówienie nowoczesnego stół możemy być pewni, że nabywamy stół, który przeżyje lata. Mamy przy tym możliwość jego personalizacji, a co za tym idzie lepszego dopasowania go do dowolnego stylu, w jakim planujemy urządzać wnętrze.

Nasza siedziba:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]