Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Catering biurowy - skieruj się w to miejsce po dalsze informacje o tej usłudze.

Szkolenie, sympozjum bądź rozmowy biznesowe – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed potrzebą organizacji takiego eventu. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przygotowanie napojów i posiłków dla jego uczestników. Jeżeli planowane spotkanie zainteresuje duże tłumy, wypada skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Catering biurowy – na czym polega taka usługa?

Warsztaty oraz sympozja biznesowe to spotkania, które zwykle trwają po 6-9 godzin, często także przez kilka kolejnych dni. Ich uczestnicy otrzymują dokładny program wykładów, pomiędzy którymi wskazane są średnio dwie-trzy niedługie przerwy, w czasie których niemożliwe jest zjedzenie większego posiłku w pobliskiej jadłodajni. Dlatego niezbędne jest udostępnienie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie spożyć w ciągu przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść na salę, w której odbywa się szkolenie. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można spożyć bez ryzyka zabrudzenia rąk czy koszuli. Oferta cateringu firmowego obejmuje także użyczenie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Dlaczego opłaca się wynająć usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest niesłychanie ważna, pozwala bowiem uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach głębokiego skupienia. Dodatkowo jest to również sposobność nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i przedyskutowania w luźnej atmosferze przedmiotów omawianych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który widuje się na korytarzach biurowców, nigdy nie dorówna świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych konferencji bądź płatnych wykładów nie mogą wszak pić z tekturowych pojemniczków, spożywając kupione po drodze w sklepie lub samodzielnie przyszykowane kanapki. Zamówienie usługi cateringu dla firm podkreśli więc wagę szkolenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał także o komforcie uczestników.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]