Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Pragniesz poznać więcej informacji o cateringu imprezowym? Wejdź na https://bit.ly/2TltQES.

Sezon wakacyjny obfituje w niezmiernie modne ostatnio pikniki firmowe i eventy w plenerze, ale właściwie każdego tygodnia w różnych miejscowościach kraju organizowane są benefisy, bankiety albo konferencje. Takie imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbędnym elementem jest profesjonalnie przyszykowany i apetyczny catering. Trafnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Najlepsze przekąski, wykwalifikowana obsługa – o cateringu na imprezy

Wybrałeś już miejsce, w którym urządzisz piknik lub zarezerwowałeś salę bankietową? To świetnie! Teraz trzeba postarać się o to, żeby uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia pysznych przekąsek, ciepłych potraw i trunków. Weź pod uwagę, że na czas prestiżowych bankietów w złym tonie jest postawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku i spodziewać się, iż goście obsłużą się na własną rękę. Cała oprawa wydarzenia jest istotna – przemyślany rozkład stołów, stylowe dekoracje, jak również poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy eventu z pewnością będą także zadowoleni, jeśli posiłki będą serwować im doświadczeni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu niczym w topowych restauracjach.

Pokaz live cooking i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu na imprezy

Plusem zamówienia usługi cateringu imprezowego jest niezaprzeczalnie to, że zatrudniona ekipa nie tylko przyrządzi wyśmienite dania, ale także gruntownie zajmie się całą jego oprawą. Potrawy zostaną dowiezione w umówioną lokalizację, ekipa firmy cateringowej rozłoży oraz nakryje stoliki, a potem doświadczeni kelnerzy obsłużą obecnych podczas imprezy. Na życzenie zamawiającego, na ile pozwolą na to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uatrakcyjnić imprezę popisem live cooking, co dla gości może być jedyną sposobnością, żeby zobaczyć na żywo jak pracują najlepsi kucharze. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od lat i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze różnorodnego typu wydarzeń, zarówno tych takich na setki uczestników, jak i niewielkich. W czasie ustalania detali zamówienia zasugeruje ona, które potrawy, napoje i zakąski świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie własny sprzęt na miejsce imprezy.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]