Catering okolicznościowy – usługa dla każdego

Skieruj się tu, aby zamówić catering okolicznościowy.

Zbliża się ważna dla ciebie data i pragniesz świętować ją wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to liczna grupa osób, które trzeba nie tylko mieć gdzie usadowić, ale także uraczyć je wybornymi trunkami i posiłkami. Możesz postarać się naszykować je samemu, jednakże przy większej liczbie biesiadników ciężko jest tego dokonać. Co więcej to twoja impreza i pragniesz się nią nacieszyć, a nie zamknąć się w kuchni czy robić za kelnera. Z tego powodu przygotowanie menu na rodzinne święta rekomendujemy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – wynajem lokalu nie jest już wymagane

Gdy wspomina się o cateringu większość osób myśli najpierw o spotkaniach firmowych lub cateringu weselnym. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy faktycznie ogromnej liczbie gości rozważał on możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym obszarze. I rzeczywiście, na początku firmy cateringowe nie proponowały obsługi małych rodzinnych spotkań, a niekiedy nawet tych dużych, jeżeli nie łączyło się to z rezerwacją lokalu. Obecnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – w związku z tym czy zdecydujemy się na dzierżawę lokalu czy zechcemy urządzić zabawę we własnym ogrodzie bądź domu, firma cateringowa przywiezie nam w to miejsce wykwintne dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w ustawieniu i przystrojeniu stolików

Catering okolicznościowy jest literalnie usługą dostępną na dowolną rodzinną okazję. Zawodowi szefowie kuchni bez problemu opracują menu harmonizujące z formą imprezy, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na komunię, na imieniny lub na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje również obsługę komersów, studniówek i półmetków. Poszukując firmy świadczącej tę usługę zalecamy postawić na taką, która jest w stanie zaadaptować menu do potrzeb i – przede wszystkim –możliwości finansowych zamawiającego oraz kompleksowo obsłużyć event, między innymi pomagając w dekoracji i ułożeniu stolików czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]