Catering weselny – zaoferuj gościom to co najlepsze

Organizacja wesel Kraków - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Spotkania okolicznościowe, które są z reguły istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak śluby, komunie czy chrzty, od wielu już lat przestały być urządzane w mieszkaniach jedynie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Obecnie są to wydarzenia, na których pojawia się nieraz ponad stu gości. Jasne jest zatem to, że jedna osoba nie jest w stanie samodzielnie wymyślić menu, a następnie naszykować oraz dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli świętowanie będzie trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też daje się zauważyć duży popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Czy opłaca się zamówić catering na wesele?

Organizacja przyjęcia weselnego to ogromny stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na wybór dekoracji sali, układanie listy gości, wysyłanie zaproszeń oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zagwarantowania odpowiedniej ilości trunków i przekąsek podawanych podczas zabawy, a co kluczowe – przygotowanie ciepłego obiadu, który urzeknie gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. Obiad na imprezie weselnej musi mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni wszak oczekują tego, aby stoły były poprawnie nakryte i wspaniale udekorowane, potrawy były wyborne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również by obsługa na czas podawała biesiadnikom następne posiłki. Wysoki poziom organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych managerów, kelnerów oraz szefów kuchni, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno pod gołym niebem, jak i tych odbywających się w salach.

Catering na wesele – dania dobrane do estetyki przyjęcia

Wesela kierują się swoimi normami, tak w sferze aktywności dla zaproszonych, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe zwykle mają ułożone wstępnie menu oferowanych dań głównych, przekąsek oraz trunków zgodnych z charakterem wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy lub zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Klient ma więc możliwość osobiście złożyć kartę dań z sugerowanych dań. Wypada jednakże podkreślić, iż firmy oferujące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe propozycje i częstokroć na prośbę kontrahenta są gotowe przyrządzić indywidualne zestawy potraw.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]