Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Zgłoś się do biura architektonicznego Kraków, aby skorzystać z usług profesjonalistów.

Biuro projektów świadczy rozległe spektrum usług – pomaga spełniać fantazje osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i ustawnym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt może przygotować kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie monitorować postęp robót, zaplanować renowację budynku lub wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych domów, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak pomoże Ci doświadczone biuro projektowe?

Interesują Cię innowacyjne, kreatywne projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się spośród pozostałych domków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a przy tym nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające najświeższe trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Pracownia architektoniczna – co zrealizowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej i wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje to m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, budynki rekreacyjne, apartamenty pod wynajem i kawiarnie. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy oraz specyfiki danego budynku. Nasze biuro architektoniczne może również przygotować plan praktycznych i pojemnych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]