Cykliczny serwis okien pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu

Na www.serwismeteo.pl zamówisz serwis okien.

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na różnego rodzaju wykrzywienia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie działają także czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista może również zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]