Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Aktualizacja WordPressa - więcej o tej usłudze.

WordPress, który został stworzony głównie jako platforma blogowa, ekspresowo stał się jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Ze względu na fakt, że jest szybki i bez trudności można opanować podstawy jego obsługi, wykorzystuje się go aktualnie do projektowania złożonych stron i sklepów internetowych. Jednak ten CMS może być powodem problematycznych sytuacji, toteż ważną i przydatną usługą staje się aktualizacja WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – nie zaniedbuj okresowego wdrażania kolejnych wersji CMS

Posiadanie strony na najświeższej edycji oprogramowania jest niewątpliwie istotnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Raz za razem jednakże podmioty po utworzeniu strony lekceważą regularne wdrażanie nowych edycji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co narażają stronę na zainfekowanie przez wirusymalware czy ataki hakerów. Poza tym, mimo iż WordPress jest dość łatwym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z niezamierzonymi kłopotami z należytym działaniem strony lub sklepu. Dlatego ważne jest, żeby czynność tę przeprowadzała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie działu technicznego, trzeba polecić opiekę techniczną nad stroną www ekspertowi.

Do kogo kierowana jest pomoc z zakresu opieki nad stroną internetową?

Usługa opieki technicznej nad stroną www to oferta adresowana zwłaszcza do klientów biznesowych, tak niewielkich jak i większych przedsiębiorstw, którym zależy na sprawnym i trwałym funkcjonowaniu ich strony oraz zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest również freelancerom oraz blogerom posiadającym własne strony www. W bazowym pakiecie oferty zawarta likwidowanie następstw zawirusowania, wykonanie aktualizacji CMS-a i pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są też różnego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian zawartości oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]