Jak rekomendowany fotograf Google pomoże w promocji firmy?

Potrzebujesz skontaktować się z rekomendowanym fotografem Google Krynica Zdrój? Skieruj się tutaj.

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a wiele osób coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Opcja zdalnego przejścia się po firmie przyciągnie sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, jego przygotowanie warto powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania zdjęć, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby zdobyć certyfikat jest obowiązany opublikować przynajmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą ubiegać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego warto zdecydować się na fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego warto postawić na fotografa Google, jest jego niezaprzeczalny profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, na pewno zdoła wykonać rewelacyjne panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie narażamy się na nieudany czy źle wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna też zasady wykonywania takich fotografii i samo zamówienie wypełni dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek długotrwałej oraz owocnej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też nieraz dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na pozostałe serwisy np. YouTube lub Facebook, wesprzeć nas podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest ogromnym plusem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu miejscowości uzyskamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może również legitymować się szczególnym logo, które informuje, że ma on stosowne kwalifikacje i jest specjalistą w obszarze wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]