Krótki poradnik o tworzeniu stron internetowych?

Zleć projektowanie stron internetowych Kraków.

Wygoda witryn www bierze się przede wszystkim z ich projektów. Tworząc witryny internetowe należy nie tylko pamiętać o walorach wizualnych, ale też doświadczeniu internautów – jeżeli poruszanie się po serwisie przysporzy im trudności, od razu przeniosą się na inną stronę lub zdecydują się na towary konkurencji. Żeby zatem strona dała nam oczekiwane zyski, powinniśmy zadbać o to, by była odpowiednio zaplanowana. Jak więc prezentuje się profesjonalnie stworzona strona? Jak zadbać, by internauci nie opuścili jej zbyt szybko?

Jak projektować strony internetowe?

Centralną zasadą, jaką należy kierować się tworząc witryny internetowe jest wyróżnienie najważniejszych części serwisu – ściągną wówczas uwagę internauty i nakłonią go do kliknięcia. Prosto uczynić to możemy dzięki użyciu zdecydowanych odcieni, nie zapominając jednak o tym, by kolory równoważyły się na ekranie. Istotna będzie także to, żeby najważniejsze elementy strony umieścić na osi, po której porusza się wzrok użytkownika – to wynika z standardów od lat obowiązujących w internecie.

Projektowanie stron internetowych – komu powierzyć?

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie nowoczesnej witryny www nie będzie proste. W przypadku witryny komercyjnej złym rozwiązaniem okaże się więc amatorskie jej zaprojektowanie. Chcąc zyskać gwarancję, iż strona będzie generować korzyści, należy powierzyć to specjalistom – najlepiej agencji specjalizującej się tak w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]