Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

Ciekawi Cię oferta parkingu Balice? Skieruj się tu, aby dowiedzieć się więcej.

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, zrodzi się problem: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można pozostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]