Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Największe atuty lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zdobyły olbrzymie uznanie, to szybkość, komfort oraz sposobność przybycia nawet w najbardziej odległe miejsca świata. Wyjazd, którego częścią jest lot, wiąże się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest bez wątpienia konieczność dostania się na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć setki kilometrów. Tak znaczną odległość najwygodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kwestie połączone z dotarciem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu przygotować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. W tym czasie nie muszą naturalnie zamartwiać się o swój pojazd, ponieważ parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, zatem nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia pojazdu. Cały teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niezmiernie przydatne podczas opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Balicach – gwarancja wsparcia zespołu

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć również na liczne ułatwienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Na dodatek podróżni mogą uzyskać asystę pracowników parkingu w nagłych przypadkach, takich jak spadek ciśnienia w oponach czy też rozładowany akumulator.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]