Pozycjonowanie – czy warto?

Chcesz sprawdzić, jak zamówić pozycjonowanie i optymalizację stron www? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź http://bit.ly/2ePYBwr

Pozycjonowanie to wielorakie czynności mających na celu poprawienie obecności stron w organicznych (to znaczy w bezpłatnych) wynikach prezentowanych w wyszukiwarce. Im wyższą pozycję zajmie strona w SERPach, tym więcej przyciągnie odwiedzających witrynę, co ostatecznie prowadzi do zwiększenia dochodów firmy. Kolejnym plusem tego działania jest poprawa rozpoznawalności produktu, usługi lub samej marki.

Algorytm Google analizuje wszystkie strony internetowe w oparciu o mniej więcej dwustu przeróżnych czynników. Wynik tej diagnozy warunkuje to, na której pozycji strona czy jej podstrona pokaże się użytkownikom przeglądarki w SERP na daną frazę. Za główne czynniki rankingowe profesjonaliści ds. SEO uważają m.in. jakość contentu, responsywność, jak również linkowanie (zewnętrzne oraz wewnętrzne).

Wyszukując w przeglądarce Google jakąkolwiek frazę, internauta dostaje wykaz stron, które algorytm uznał za najdokładniej odpowiadające na powyższe zapytanie. Jakie strony pojawią się w SERP wyżej niż inne? Głównie te, których zawartość jest dobrze nasycona trafnymi frazami kluczowymi. a przy tym niepowielona z innych witryn. Na pozycje wpływ ma także właściwie zoptymalizowany kod HTML, prędkość wczytywania się strony (nie tylko w wersji na urządzeniach przenośnych, ale i na komputerze), jak również jakość stron internetowych publikujących odnośniki do naszej witryny.

Pozycjonowanie sklepów i stron internetowych – powierz je profesjonalistom z agencji SEO

Google regularnie usprawnia algorytm, dlatego warto zostawić optymalizację oraz pozycjonowanie stron oraz sklepów specjalistom. Świetnym wyborem jest agencja SEO, która posiada kilkuletnie doświadczenie w tym zakresie. W takich agencjach zatrudnionych jest wielu specjalistów nie tylko od optymalizacji, lecz również prowadzenia kampanii Google Ads czy projektowania stron. Zlecając pozycjonowanie strony agencji zewnętrznej zaoszczędzone czas i środki można zaprząc w inne akcje marketingowe, które dodatkowo rozwiną firmę.

Otwierasz firmę? Pozycjonowanie jest obecnie niezbędne!

Pozycjonowanie to w głównej mierze oferta skierowana do właścicieli stron www, które służą do demonstracji i sprzedaży usług bądź produktów przedsiębiorstwa. Decydując się dowolną działalność niemądrze jest współcześnie nie posiadać własnej strony firmowej albo ją uruchomić, natomiast nie podjąć się jej pozycjonowania. Biznesowi konkurenci nie próżnują w walce o dotarcie do nowych klientów. Według badań aż 97% osób poszukuje w sieci opinii o lokalnych markach, co jasno wskazuje do jak rozległej grupy odbiorców można tą metodą dotrzeć. A pojawienie się adresu strony czy sklepu w Top3 wyników wyszukiwania w Google bardzo zwiększa prawdopodobieństwo, iż klient wybierze nasze usługi.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]