Pragniesz urządzić w firmie prawdziwą Wigilię? Zamów catering świąteczny

W tym miejscu sprawdzisz, jak zamówić catering świąteczny.

Boże Narodzenie to okres, który spędza się z reguły z najbliższymi, jednakże imprezy świąteczne odbywają się również w firmach. Często kadra firmy przygotowuje je swoimi siłami, samodzielnie przyrządzając bożonarodzeniowe smakołyki, jednak w większych przedsiębiorstwach ten schemat działania się nie sprawdza. Żeby więc pomóc sobie podczas planowania firmowych spotkań bożonarodzeniowych, zarówno tych mniejszych, jak i tych na dziesiątki osób, rekomendujemy zamówić usługę cateringu świątecznego.

Jakie rodzime przysmaki znajdują się w ofercie cateringu świątecznego

Niewątpliwie na bożonarodzeniowym stole muszą zająć swoje miejsce polskie świąteczne przysmaki. To przede wszystkim ryby, jak chrupki filet z karpia czy też pstrąga, jak również zupy – z całą pewnością żurek i barszcz czerwony, ewentualnie także zupa grzybowa. Nie może zabraknąć też krokietów z kapustą i grzybami, które zazwyczaj spożywane są wraz z wspomnianym powyżej barszczem czerwonym. Firmowa impreza bożonarodzeniowa nie byłaby pełna bez przekąsek na chłodno, m.in. bez sałatki warzywnej bądź karpia po żydowsku. Powinno się także zatroszczyć się o słodki frykas na koniec obiadu. Na stół wigilijny polecamy lekki sernik, kutię z rodzynkami bądź makowiec.

Firmowy catering świąteczny – omów menu z zatrudnionymi

Planowanie Wigilii w firmie powinno się zacząć z pewnym wyprzedzeniem. Powinieneś wyznaczyć dzień spotkania oraz porównać go z harmonogramem urlopów pracowników. Umożliwia to ścisłe ustalenie przewidywanej liczby uczestników uroczystości, a w rezultacie pomoże zamówić stosowną liczbę porcji. Zalecamy skonsultować z zatrudnionymi menu i razem złożyć zamówienie na te potrawy z portfolio firmy cateringowej, które wszyscy uwielbiają. Istotne jest też to, żeby mieć wiedzę czy któryś z pracowników może mieć reakcję alergiczną, przykładowo na orzechy, które mogą znajdować się w w ciastach, czy też są w załodze firmy weganie. Dla tych pracowników należy zamówić potrawy pasujące do ich diety. Firmy cateringowe zajmujące się przygotowaniem meny świątecznego przyjmują zamówienia przez większość grudnia, jednak nie powinno się zwlekać z tym na ostatnią chwilę.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]