Profesjonalna opieka nad grobem

Chcesz poznać więcej szczegółów o sprzątaniu grobów Kraków? Skieruj się na www.pong-malopolska.pl.

Wygląd grobów zmarłych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy czas, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie żyjemy. Prawdziwe trudności zaczynają się jednak, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że groby muszą pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć również ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują również inne usługi, takie jak zakładanie ławeczek lub doradztwo przy dopełnieniu najtrudniejszych formalności lub korekty liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, które trzeba opłacić osobom opiekującym się grobami naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależą w szczególności od zakresu pomocy – kiedy wybieramy jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy natomiast zależy nam, by firma czyściła grób regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem około 400 PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że stawki uzależnione są również od rozmiarów nagrobków, zaś najdroższe okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Nasza siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]