Profesjonalna usługa cateringu – nie musisz martwić się o organizację imprezy

Jeżeli potrzebujesz zlecić catering w Krakowie, skieruj się na lastrada.pl.

Kiedy planujesz ważny event prywatny lub biznesowy, na który spraszasz sporą ilość gości, prawdopodobnie nie dasz rady w pojedynkę zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując popularne przekąski i soki w hipermarkecie – prestiżowe wydarzenia w większości wypadków wymagają uroczystej oprawy również w obszarze posiłków. Wszak nie powinno się położyć na stołach uczestników samych herbatników oraz wody mineralnej. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringu.

Catering okolicznościowy oraz dla firm – oferta usług profesjonalnych catererów

Firmy świadczące usługi cateringowe z reguły oferują kilka jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli przygotowanie posiłków wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji ślubów, chrzcin czy komunii. Oferty te są starannie dobrane do wymogów konkretnych wydarzeń, dlatego zwykle różnią sięmiędzy sobą m.in ceną oraz katalogiem posiłków proponowanych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej warto pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą przejrzyście zaprezentować swoje oczekiwania, lecz jednocześnie być także otwartym na jego wskazówki. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze imprez rozmaitego typu to jego praca, więc długoletnia praktyka w tej branży umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które przypadną do gustu ogółu gości.

Usługa cateringowa – posiłki przyrządzone przez wykwalifikowanych kucharzy

Przyrządzanie potraw już dla niewielkiej ilości gości jest olbrzymim problemem, szczególnie wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to w pojedynkę. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na organizację pozostałych ważnych aspektów wydarzenia. Daje to także sposobność uraczenia gości wyśmienitymi potrawami przyrządzonymi przez profesjonalnych kucharzy. Warto przy tym podkreślić, iż istotną cechą posiłków, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich kompozycja na stole. Prócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają też swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]