Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Jeżeli potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących przygotowania projektów wnętrz mieszkań Kraków, skieruj się tutaj.

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma niezmierne oddziaływanie na nasz nastrój. Warto więc zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle potrzebny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów mieszkań, architekt zapewnia także pomoc przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]